Следи нѐ
To Top

Фотошоп грешка на „Венити феир“ која го обиколи светот (ФОТО)

Магазинот „Vanity Fair”, кој важи за едно од најпрестижните светски списанија, направи голема фотошоп грешка на нивната последна насловна страница.

Имено, на фотосесијата на која присуствувале познати холивудски ѕвезди меѓу кои Том Хенкс, Никол Кидман, Роберт Де Ниро, Опра Винфри и Рис Витерспун, е направена голема грешка на екстремитите на дел од ѕвездите.

реклама

Фотошоп грешка на „Венити феир“ која го обиколи светот (ФОТО)

Опра и Рис се пошегуваа на твитер за своите „екстра” екстремитети.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • На Месечината има погребан човек

  На Месечината има многу „ѓубре“ од луѓето што ја посетиле: делови од летала и сонди, камери, ранци, па дури и голф-топче…...

  Информативна Редакцијајануари 26, 2018
 • Трите одлики на секој успешен човек

  Кога ги гледате успешните луѓе околу вас, забележувате дека имаат многу заедничко. Сите успешни жени, на пример, блескаат од самодоверба. реклама

  Информативна Редакцијајануари 26, 2018
 • Најбогатиот фудбалер во светот игра за резервите на Лестер

  Фудбалот е шанса за огромно мнозинство на човештвото да избега од безнадежната иднина, мизерија, глад и насилство. Фудбалот создава огромни можности...

  Информативна Редакцијајануари 26, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.