//
Следи нѐ
To Top

Специјална понуда за вљубените на хотел во Париз

Хотелот „Мандарин Ориентал“’ во Париз во соработка со модниот дизајнер Кристијан Лубутин, нуди посебен пакет „за безнадежните романтичари“.

Имено, по повод претстојниот „месец на љубовта“, хотелот нуди пакет „Париски Валентајн“ што вклучува маникир во собата, облекување во бутикот „Кристијан Лубутин Парис Бјути“, како и подарок од три Лубутин производ – маскара, лак за нокти и масло за усни.

реклама

За време на маникирот, гостите ќе може да уживаат во шампањското „Луј Редерер“ и во неколку видови чоколада.

Сето тоа чини 1.245 евра за една ноќ. Понудата важи во текот на цел февруари.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: