//
Следи нѐ
To Top

Златан Ибрахимовиќ го посети и Скопје (ФОТО)

Познатиот фудбалер Златан Ибрахимовиќ кој вчера беше забележан во Штип, денеска го посети и Скопје.

Според дел од фотографиите објавени на социјалните мрежи, Ибрахимовиќ ручал и престојувал во Хотел Мериот во Скопје.

реклама

Инаку, Златан Ибрахимовиќ е во посета во Македонија поради актуелната сезона на лов, а се очекува да остане во нашата земја и во наредните денови.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Спорт

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: