Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Провокативна домашна фотосесија на Ким Кардашијан (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Сцена

Провокативна домашна фотосесија на Ким Кардашијан (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Надалеку познатата американска старлета Ким Кардашијан која неодамна го доби третото дете од сурогат мајка, по којзнае кој пат распали на Инстаграм.

Таа објави серија на разголени и провокативни фотографии кои ја „урнаа“ оваа популарна социјална мрежа.

На фотографиите, најверојатно направени во нејзиниот дом, таа позира на кревет, а на себе има само гаќички и маица, а во некои од нив го покажува задникот и голите гради.

Една од фотографиите има преку 3,7 милиони лајкови и над 130.000 коментари.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.