fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Утре ќе се пуштат во продажба дополнителни билети за „Златна бубамара на популарноста“

МК Сцена

Утре ќе се пуштат во продажба дополнителни билети за „Златна бубамара на популарноста“

Организаторот на манифестацијата „Златна бубамара на популарноста“ со добра вест за сите оние кои сакаат да бидат дел од истата.

– Почитувани пријатели на добрата забава и чистиот воздух, за сите оние кои не успеаa или не беа информирани за продажбата на билетите Златна Буба Мара на популарноста 2018, ве известуваме дека во среда на 31.јануари 2018 година во он лајн продажба преку mktickets.mk во точно 12:33 минути ќе се пушти во продажба последниот контингент билети, а во исто време ќе биде отворена и продажбата и во Југотон ГТЦ каде ќе бидат оставени билети за сите традиционални купувачи, информираат од Буба Мара.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.