fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ: „Денес не станувам од кревет“ (ФОТО)

Сцена

ЕМИЛИ РАТАЈКОВСКИ: „Денес не станувам од кревет“ (ФОТО)

Младата и атрактивна манекенка Емили Ратајковски ги израдува своите фанови со нова фотографија на социјалната мрежа Инстаграм.

Таа на сите им покажа како го минува денот – лежејќи во кревет.

– „Денес не станувам во кревет“ напиша таа во описот на фотографијата во која лежи гола и со својата рака ги покрива градите.

Фотографијата веднаш собра неколку милиони лајкови и коментари.

Not getting out of bed

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Манекенката која е омилена на машката популација уште еднаш остави воздишки со нејзината убавина и природни бујни атрибути.

Сепак, после напорните обврски ваквиот одмор на Емили сосема е заслужен.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.