//
Следи нѐ
To Top

Светот за првпат ја виде малата Чикаго Вест (ВИДЕО)

Светот за првпат го виде најмалиот член на фамилијата Кардашијан – Вест, малата Чикаго Вест.

Имено, вчера младата ѕвезда Кајли Џенер објави дека на 1 февруари се породила и станала мајка, а во емотивното видео посветено за нејзината ќерка, можеме да видиме повеќе од тоа што треба.

реклама

Во 10-минутното видео објавено на јутјуб се појавуваат сите важни личности од нејзиниот живот, вклучувајќи ја и нејзината мала внука Чикаго.

Малата Чикаго Вест која е третата ќерка на Ким и Канје, родена од сурогат мајка, можете да ја видите во 8:25 минута од видеото:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: