//
Следи нѐ
To Top

Кога Бијонсе не личи на Бијонсе

Музеј во восочни фигури во Канада се обидел да изработи скулптура на популарната пејачка Бијонсе, но според оценките на постителите, обидот не е најуспешен.

Имено, восочната фигура на Бијонсе во музејот од место во близина на Нијагарините водопади, воопшти не личи на ѕвездата.

реклама

Набрзо по поставувањето на фигурата, на социјалните мрежи се појавија фотографии од неа, што предизвика потсмев и критики од страна на фановите на Бијонсе.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: