Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Кога Бијонсе не личи на Бијонсе

Сцена

Кога Бијонсе не личи на Бијонсе

Музеј во восочни фигури во Канада се обидел да изработи скулптура на популарната пејачка Бијонсе, но според оценките на постителите, обидот не е најуспешен.

Имено, восочната фигура на Бијонсе во музејот од место во близина на Нијагарините водопади, воопшти не личи на ѕвездата.

Набрзо по поставувањето на фигурата, на социјалните мрежи се појавија фотографии од неа, што предизвика потсмев и критики од страна на фановите на Бијонсе.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.