//
Следи нѐ
To Top

И Дарко Рундек на „Скопје колинг“ во иста вечер со Texas!

Конечно дојде време Дарко Рундек и екипата да се појават во Скопје во вистинско време и на вистинско место.

Огромно задоволство ни е да ви најавиме дека еден од најголемите фаворити на сите времиња од екс југословенските простори на канцеларијата на Авалон Продукција како и на македонската публика, Дарко Рундек, ќе настапи со својот бенд со Greatest hits шоу на 23 јуни и тоа пред настапот на легендарните TEXAS, што значи дека саботната вечер ќе биде вечер на уживање за сите генерации.

реклама

Сите детали околу влезниците ќе бидат познати на 6ти март во 21 часот.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: