//
Следи нѐ
To Top

Нов спот за „Љубов забранета“ на Бобан Цаневски

Фолк пејачот Бобан Цаневски, во соработка со „Арт продукција“, пред две недели го сними спот за баладата „Љубов забранета“, а истиот денеска е промовиран.

„Љубов забранета“ е авторско дело на Цуле, кој го напиша текстот и ја направи музиката.

реклама

„Спотот се снимаше во еден скопски клуб со повеќемина колеги и соработници на Бобан.

Погледнете го видеото:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: