//
Следи нѐ
To Top

Кој лебдеше денеска во Скопје над зградата на МРТВ? (ВИДЕО)

Едно чудно видео кружи низ социјалните мрежи. Се работи за аматерско видео на кое се гледа како навидум човек лебди над МТВ, а на крајот за момент се појавува еднакво чуден симбол.

Во описот на видеото се наоѓа само еден линк кој води до вебсајт – https://0101001101001011.com.

реклама

На вебсајтот освен самото видео се наоѓа и тајмер кој одбројува до 15-ти март. Многумина се прашуваат дали видеото е вистинско, или е пак обид за некаков вирален маркетинг.

Бидејќи ниту видеото, ниту вебсајтот не нудат никакви конкретни информации, останува да чекаме да заврши тајмерот за да дознаеме повеќе.

Во меѓувреме можете да го погледнете видеото тука:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: