//
Следи нѐ
To Top

Нова колекција долна облека од Викторија Сикрет (ФОТО)

Згодните ангели на Викторија Сикрет се враќаат во полн сјај. 

Новата колекција женска долна облека има за цел да ја заскокотка машката фантазија и да им понуди нешто ново на жените кои сакаат да изгледаат сензуално и заводливо во спалната соба.

реклама

Ѕвезди на кампањата под наслов „Секси Илузии“ се Тејлор Хил, Џасмин Туки, Елса Хоск, Лаис Рибеиро и Роми Страјд. Тие изгледаат неодоливо во новите гаќички, градници, провокативни бодија, комбинезони, во нежни нијанси на шампањско, лаванда, слонова коска или пак мистичната црна боја.

Иако за многу жени е незамисливо да имаат вакви совршени тела, овие парчиња долна облекла секако ја зголемуваат самодовербата.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијамарт 10, 2018
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијамарт 10, 2018
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијамарт 10, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: