//
Следи нѐ
To Top

ВИДЕО ПОЗДРАВ: Сале од „Тропико бенд“ ја покани македонската публика на концертот во Скопје

Пред концертот закажан на 28 април во ВИП Арена „Борис Трајковски“, членовите на српската група “Тропико бенд” решија да ја поздрават македонската публика.

– „Единствено што можам да кажам е да очекувате едно големо изненадување во Скопје”, вели Сале.

реклама

Организаторите најавуваат енергичен концерт во Скопје.

Во продолжение погледнете го видеото:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: