//
Следи нѐ
To Top

Најавен четвртиот дел од филмската сага „хХх“

Вин Дизел го најави четвртиот дел од акционата сага „хХх“, за којшто правата ги откупи продукциската куќа „Ејч Колектив“.

Режисерот на „хХх 3“ Ди Џеј Карузо најверојатно ќе го режира и наредното продолжение.

реклама

Проектот се уште е во претпродукција, а почетокот на снимањето е закажан за во декември годинава.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: