fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Најавен четвртиот дел од филмската сага „хХх“

Сцена

Најавен четвртиот дел од филмската сага „хХх“

Вин Дизел го најави четвртиот дел од акционата сага „хХх“, за којшто правата ги откупи продукциската куќа „Ејч Колектив“.

Режисерот на „хХх 3“ Ди Џеј Карузо најверојатно ќе го режира и наредното продолжение.

Проектот се уште е во претпродукција, а почетокот на снимањето е закажан за во декември годинава.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.