//
Следи нѐ
To Top

Бела Хадид во новата кампања на Хром Хартс

Супермоделот Бела Хадид уште еднаш застана пред објективите заради рекламната кампања за очила за сонце и накитот на брендот Хром Хартс за сезоната пролет-лето 2018.

Заносната црнокоса позираше покрај својот колега Џордан Барет, а зад фотоапаратот стои Лори Лин Старк.

реклама

Стилист на снимањето беше Елизабет Солцер, додека пак, за косата и шминката на Хадид беа задолжени Џен Аткин и Нина Парк.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијааприл 27, 2018
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијааприл 27, 2018
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијааприл 27, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: