Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Попладнево пороен дожд, грмежи и силен ветер

Вести

Попладнево пороен дожд, грмежи и силен ветер

Нестабилна облачност проследена со интензивен пороен дожд, силни грмежи и силен ветер, најавува УХМР до крајот на денот.

Времето ќе биде нестабилно на повеќе места, а некаде се очекува и појава на град.

Ќе дува слаб до умерен ветер претежно од југозападен правец кој повремено ќе се засилува.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.