//
Следи нѐ
To Top

„Пет за пет“ – нова емисија за домашни миленици со Марко на Алфа

Секоја сабота во 16 часот и 30 минути на Алфа телевизија ќе се емитува нова специјализирана емисија за домашни миленичиња.

„Пет за pet (милениче)“ се снима во студиото на Feydom, а водител ќе биде секогаш интересниот Марко Новевски.

реклама

Премиерните изданија на ова телевизиско шоу се во сабота, а веќе наредниот ден, недела во 10.30 часот наутро ќе се емитува реприза од емисијата.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: