Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

И денеска попладне локална нестабилност со пороен дожд и грмежи

Вести

И денеска попладне локална нестабилност со пороен дожд и грмежи

Сончево и топло, попладне на повеќе места нестабилно со пороен дожд и грмежи, локално процесите можно е да бидат поинтензивни.

Утринските температури од 8 до 16, а дневните во интервалот од 25 до 32 степена.

Локална нестабилност ќе има и во почетокот на наредната седмица.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.