fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗА ПОЛНИЧКИ ДЕВОЈКИ: Изразено розови костими за капење

Занимливости

ЗА ПОЛНИЧКИ ДЕВОЈКИ: Изразено розови костими за капење

Искра Лоренс, една оние кои ги нарекуваат „полнички манекенки“ има свој предлог околу што треба да облечете за на плажа ова лето.

Едноделен костим за капење, во изразено розова боја, со остри рабови – е она што Искра ќе го носи наредниве месеци.

Таа објави и фотографија од себе, за да го илустрира тоа, а нејзините следачи се недвосмислено одушевени.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Занимливости

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.