fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕТНАТА СЕЗОНА: Нови костими за капење на Келвин Клајн

Магазин

БИДЕТЕ ПОДГОТВЕНИ ЗА ЛЕТНАТА СЕЗОНА: Нови костими за капење на Келвин Клајн

Брендовите од цел свет се подготвуваат за летната сезона и постојано ги промовираат своите нови колекции костими за капење. Еден од нив е и Келвин Клајн.

Познатиот моден бренд на инстаграм ги објави своите нови парчиња облека со класични дезени, но и, како како што се вели во описот, редизајнирани со модерни уметнички детали.

Меѓу новитетите, има едноделен костим во темно-сина нијанса, како и дводелен, бел, кајшто гаќичките имаат црн појас кај ластикот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.