//
Следи нѐ
To Top

Кејт Аптон најсекси жена во 2018 година

Американскиот топ модел Кејт Аптон, сопругата на бејзболистот Џастин Верландер, излезе на насловната страна на списанието Максим облечена во провокативна облека.

Таа од списанието е избрана за американска убавица бр.1 меѓу најсексапилните жени за 2018 година.

реклама

Фотографијата со Кејт беше снимена во Израел од познатиот француски моден фотограф Жил Бенсимон, кој е поранешен сопруг на супермоделот Ел Мекферсон, позната како „Телото“.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: