//
Следи нѐ
To Top

Нова Барбери чанта во минималистичко руво

Барбери е моден бренд којшто љубителите на тн. уличен стил, просто не можат да го игнорираат…

Британската модна куќа имаше епско враќање на светската сцена, прекривајќи ја својата гардероба и аксесоар со кариран дезен.

реклама

Покрај новите ранци, папучи и костими за капење, посебно се издвојува „Пин клач“ чантата во кремаста бела боја. Кај оваа мала торбичка од кожа, посебно во очи паѓа детаљот во облик на голема украсна игла, чија практична намена е затворање на самата чанта.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: