//
Следи нѐ
To Top

Вистинска „драма“ ќе има во Синеплекс со Драма Студио за премиерата на Ocean’s 8

Специјално изработениот гердан на Драма Студио ќе биде вистински предизвик за утрешната премиера на филмот Oceаns’8 закажана во 19.00 часот во киното Синеплекс.

За да бидете дел од вистинската драма треба да го прифатите предизвикот, да ја отклучите кутијата во која се наоѓа ова ланче а за тоа ви е потребна шифра од 3 броја.

реклама

Првиот број од шифрата е во името на филмот ;) Само 20 девојки кои ќе имаат можност да ја „пробијат“ шифрата а можете да се пријавите на следниот линк https://bit.ly/2JGB8Jn

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: