fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вистинска „драма“ ќе има во Синеплекс со Драма Студио за премиерата на Ocean’s 8

МК Сцена

Вистинска „драма“ ќе има во Синеплекс со Драма Студио за премиерата на Ocean’s 8

Специјално изработениот гердан на Драма Студио ќе биде вистински предизвик за утрешната премиера на филмот Oceаns’8 закажана во 19.00 часот во киното Синеплекс.

За да бидете дел од вистинската драма треба да го прифатите предизвикот, да ја отклучите кутијата во која се наоѓа ова ланче а за тоа ви е потребна шифра од 3 броја.

Првиот број од шифрата е во името на филмот ;) Само 20 девојки кои ќе имаат можност да ја „пробијат“ шифрата а можете да се пријавите на следниот линк https://bit.ly/2JGB8Jn

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.