fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт се на „пауза“ поради несогласувања во врската

Сцена

Мајли Сајрус и Лијам Хемсворт се на „пауза“ поради несогласувања во врската

Поп ѕвездата Мајли Сајрус и нејзиниот свршеник Лијам Хемсворт „моментално не се заедно“ поради тежок период во врската, објави „Дејли Меил“.

Глумецот Лијам Хемсворт е познат по својата улога во серијалот филмови „Игри на гладните“. Прекинот на врската, односно одложувањето на нивната свадба, наводно се случило поради несогласувањата околу тоа – дали и кога ќе имаат деца.

– Таа е прилично решителна… Не можете еден слободен дух да го држите долго затворен, изјави неименуван извор за медиумите.

Друг анонимен извор за „ОК Австралија“ потврдил дека Хемсворт сака дете, а Сајрус се уште не е подготвена за тоа.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.