//
Следи нѐ
To Top

Поп пејачката Дина Шабани сними провокативен спот (ВИДЕО)

Младата и атрактивна поп пејачка Дина Шабани го промовираше нејзиниот нов видео клип за песната „ Мамасита“ и само за 24 часа видеото има скоро 150 илјади посети.

Во спотот убавата Дина го покажа својот сексапил, а провокативниот танц дополнително ја разбуди машката љубопитност.

реклама

Ова е третиот видео клип на скопјанката за која велат ке биде следната интеренационална ѕвезда од балканските простори.

Погледнете го спотот:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: