//
Следи нѐ
To Top

Ноа Сентинео, 22-годишен актер кој е новиот Џастин Бибер на Инстаграм

Откога Нетфликс го прикажа филмот „To All The Boys I Loved Before“, прашањето „Дали Ноа Сентинео е слободен?“ е се почесто поставувано на Гугл.

Станува збор за 22-годишен надежен актер, кој со својата улога ги заведе љубителките на филмот од сите возрасти, па сега на Инстаграм го следат скоро 6,5 милиони луѓе.

реклама

На радост на обожавателките, а судејќи и по неговите објави на Инстаграм, се чини, одговорот на прашањето погоре, е потврден.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: