//
Следи нѐ
To Top

Машки парфеми кои жените ги обожаваат

Мажите понекогаш не обрнуваат внимание на квалитетот на парфемот или колонската вода пред да излезат на состанок со девојка.

Па затоа, порталот „Лукслајф“ направи листа од 15 парфеми на кои жените ретко одолеваат…

реклама

Листата ја сочинуваат:

15. Коуд, на Џорџо Армани,

14. Гучи Гилти,

13. Наутика Војаж (за мажи),

12. Валентино Уомо Интенсе,

11. Азаро Вантед (за мажи),

10. Крид Авентус,

9. Аква ди Џио, на Џорџо Армани,

8. Гес Седактив Хоум Блу,

7. Спајсбомб (за мажи), на Виктор енд Ролф,

6. Жан Пол Готје Тоалет спреј,

5. Ле хом Ултим, на Ив Сен Лоран,

4. Мен Интенс, на Џими Чу,

3. Суваж (за мажи), на Кристијан Диор,

2. 1 Милион, на Пако Рабане, и

1. Версаче Ерос.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Магазин

 • СИН ПОНЕДЕЛНИК: Најтмурниот ден во годината

  Почеток на уште една работна недела. Празничната еуфорија спласнува. Ги добиваме првите овогодишни сметки, а во минус сме поради празничните трошоци....

  Информативна Редакцијасептември 4, 2018
 • Нови „Луј Витон“ цик-цак патики

  Парискиот бренд „Луј Витон“ продолжува да ги поместува границите на луксузот, а најново во тој поглед се скромните цик-цак патики. реклама

  Информативна Редакцијасептември 4, 2018
 • Седум намирници кои ќе ви ја вратат енергијата

  Доколку во текот на денот имате потреба од кафе и калорична храна за да го намалите чувството на замор, обидете се...

  Информативна Редакцијасептември 4, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: