Следи нѐ
To Top

Снимањето на 25-от „Џејмс Бонд“ филм најверојатно се одложува

Откако оскаровскиот режисер Дени Бојл го напушти проектот, 25-от „Џејмс Бонд“ филм се соочува со нови проблеми… Снимањето најверојатно ќе се одложи, а тоа е поради други обврски на Даниел Крег, објави „Дејли Меил“.

Имено, според „Сан“, глумецот од ноември почнува со снимање на мистеријата „Knives Out“, па токму тоа може да биде причина за поместување на продукцијата на „Бонд“.

реклама

Познавачите пак, коментираат дека ова одложување може да биде и на подолго време.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

 • Макрон и Лени Кравиц на концерт на U2

  Да го сретнете претседателот зад сцената на концерт на U2 во Париз, напиша Лени Кравиц на фотографијата со Емануел Макрон, која...

  Информативна Редакцијасептември 6, 2018
 • ДАЛЕКУ ОД ОЧИТЕ НА ЈАВНОСТА: Се ожени Џастин Бибер

  Идолот на милиони тинејџери, Џастин Бибер и на неговата вереница Хејли Болдвин го кажаа „судбоносното да“.  реклама

  Информативна Редакцијасептември 6, 2018
 • Пиволенд прераснува во „Skopje Beer Fest“

  Оваа година традиционалниот „Гурмански викенд во Скопје – Пиволенд“ со нов концепт, ново интернационално име „Skopje Beer Fest“, нова локација, како...

  Информативна Редакцијасептември 6, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.