fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Како од стара куќа да направите удобно живеалиште? (ВИДЕО)

Ви препорачуваме

Како од стара куќа да направите удобно живеалиште? (ВИДЕО)

Американските дизајнерки Алисон Вилсон и Сара Ричардсон успеаја од куќа стара речиси сто години да направат привремено, но сепак удобно живеалиште.

Чистите, префинети линии и природните материјали ја прават куќата и поубава и помодерна. Неутрално-сивата палета со сини мотиви и нежниот, опуштен мебел создава формална, но сепак опуштена атмосфера во дневната соба, кујната, трпезаријата.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Ви препорачуваме

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.