fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати во живо од референдумското изјаснување

Вести

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати во живо од референдумското изјаснување

По завршувањето на референдумското изјаснување, Популарно.мк во живо ги следи резултатите од референдумот, од минута во минута откако ќе бидат процесирани во системот на Државната изборна комисија.

– – – – – – – –

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.