//
Следи нѐ
To Top

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати во живо од референдумското изјаснување

По завршувањето на референдумското изјаснување, Популарно.мк во живо ги следи резултатите од референдумот, од минута во минута откако ќе бидат процесирани во системот на Државната изборна комисија.

– – – – – – – –

реклама

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: