//
Следи нѐ
To Top

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати од референдумот

БЛОГ ВО ЖИВО

Популарно.мк ве известува за текот и резултатите од референдумскиот процес, со најбрзи, точни и проверени информации кои пристигнуваат преку различни извори и социјални канали.

По завршувањето на референдумското изјаснување, Популарно.мк во живо ќе ги следи резултатите од референдумот, од минута во минута откако ќе бидат процесирани во системот на Државната изборна комисија.

– – – – – – – –

 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: