Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати од референдумот

Вести

МАКЕДОНИЈА ГЛАСА: Резултати од референдумот

БЛОГ ВО ЖИВО

Популарно.мк ве известува за текот и резултатите од референдумскиот процес, со најбрзи, точни и проверени информации кои пристигнуваат преку различни извори и социјални канали.

По завршувањето на референдумското изјаснување, Популарно.мк во живо ќе ги следи резултатите од референдумот, од минута во минута откако ќе бидат процесирани во системот на Државната изборна комисија.

– – – – – – – –

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Вести

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.