//
Следи нѐ
To Top

Меланија Трамп конечно проговори за аферите на нејзиниот сопруг Доналд Трамп

Првата дама на САД Меланија Трамп изјави дека не се занимава со шпекулациите за наводните неверства на нејзиниот сопруг, американскиот претседател Доналд Трамп.

Во интервју за мрежата Eј-Би-Си (ABC), запрашана за можните авантури на Трамп, првата дама одговори дека тоа за неа не е „прашање за грижа“.

реклама

– Јас сум мајка и прва дама, имам многу поважни работи за  размислување, вели таа.

Меланија досега не ја коментираше аферата на нејзиниот сопруг со  порно актерката Сторми Даниелс.

– Медиумите сакаат да шпекулираат. Не е секогаш пријатно тоа да се слушне, но знам што е точно, а што не е, вели Меланија Трамп.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Занимливости

 • Првиот пешачки 3-Д мост (видео)

  Во Шангај е пуштен во употреба најдолгиот бетонски пешачки мост на светот кој е изграден со технологија за 3-Д печатење. Автор...

  Информативна Редакцијаоктомври 14, 2018
 • Германeц се возел меѓу два вагона од воз со 200 километри на час

  Германeц кој патувал кон Хамбург со воз излегол да испуши цигара, па останал заглавен меѓу два вагона, во движење со брзина...

  Информативна Редакцијаоктомври 14, 2018
 • Кобила е „Австралијка на годината“

  Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

  Информативна Редакцијаоктомври 14, 2018
реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: