fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ранец на Луј Витон поскап од луксузен автомобил

Магазин

Ранец на Луј Витон поскап од луксузен автомобил

Новиот Луј Витон ранец направен од ретка крокодилска кожа, чини 79.000 долари, цена по којашто може да се купи еден луксузен, или повеќе просечни, секојдневни автомобили, на пример.

За сето тоа да изгледа полуксузно, ранецот има и прстени од квалитетна кравја кожа, како и постава од телешка кожа. Има и два џеба со патент, еден внатрешен и еден однадвор, но и двоен џеб однатре.

Ранецот е дел од машката колекција есен-зима 2018, а може да се купи во бутиците на Луј Витон, како и преку нивната интернет-страница.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Магазин

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.