//
Следи нѐ
To Top

Срна се прошета на првиот снег на Пелистер (ФОТО)

На фејсбук страницата на Националниот парк „Пелистер“ се појави фотографија од срна која била забележена од камерите на националниот парк како се шета на првиот снег.

„Прошетка на првиот снег во НП Пелистер“  – стои во описот на фотографијата.

реклама

Во продолжение погледнете ја објавата:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Вести

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: