Поврзи се со нас

Популарно.мк

Џони Деп во јануари доаѓа во Србија за снимање на филм

МК Сцена

Џони Деп во јануари доаѓа во Србија за снимање на филм

Холивудскиот актер Џони Деп ќе ја посети Србија во јануари следната година заради снимање на неговиот нов филм „Minamata“.

Снимањето на филмот ќе започне во Јапонија, а веднаш потоа ќе продолжи во Србија.

Тој во Србија последен пат бил во 2010 година, како учесник на фестивалот „Kustendorf“.

Медиумите и таблоидите во изминатиот период на големо го критикуваат актерот заради тоа што е обвинет за семејно насилство, и неговите колеги се повеќе дебатираат дали сакаат да соработуваат со него, но сепак неговата кариера и понатаму е одлична и тој продолжува да снима нови филмови.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.