//
Следи нѐ
To Top

ОФИЦИЈАЛНО: Хејли Болдвин стана Хејли Бибер

Хејли Болдвин и официјално потврди дека е во брак со Џастин Бибер и го промени своето име на својот профил на социјалната мрежа Инстаграм во Хејли Бибер.

Во истовреме, пак, пејачот сподели фотографија со Хејли на која пишува: „Мојата сопруга е неверојатна!“.

реклама

Како што пренесоа американските таблоиди, 21-годишниот модел и поп-ѕвездата се венчале на тајна церемонија во септември.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Хејли и Џастин објавија дека се верени во јуни.


 

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: