//
Следи нѐ
To Top

Дејвид Гета и Џесика Ледон се забавуваа на плажите во Мајами (ФОТО)

Славниот француски диџеј Дејвид Гета одмора на песочните плажи во Мајами со девојката Џесика Ледон.

Дејвид (51) и неговата 27 години помлада девојка Џесика (24) се опуштија пред папараците и се забавуваа со нивното куче. Тој го покажа развиеното тело, а таа раскошните облини.

реклама

Двојката официјално е во врска од 2015 година, откако една година претходно Гета се разведе од поранешната сопруга со која беа во брак 22 години и имаат две деца.

This slideshow requires JavaScript.

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Музика

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: