fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Дејвид Гета и Џесика Ледон се забавуваа на плажите во Мајами (ФОТО)

Музика

Дејвид Гета и Џесика Ледон се забавуваа на плажите во Мајами (ФОТО)

Славниот француски диџеј Дејвид Гета одмора на песочните плажи во Мајами со девојката Џесика Ледон.

Дејвид (51) и неговата 27 години помлада девојка Џесика (24) се опуштија пред папараците и се забавуваа со нивното куче. Тој го покажа развиеното тело, а таа раскошните облини.

Двојката официјално е во врска од 2015 година, откако една година претходно Гета се разведе од поранешната сопруга со која беа во брак 22 години и имаат две деца.

This slideshow requires JavaScript.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.