Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џеј Ло во аутфит во бојата која ќе ја означи 2019-та година (ФОТО)

Сцена

Џеј Ло во аутфит во бојата која ќе ја означи 2019-та година (ФОТО)

Откако Pantone ја објави бојата за 2019-та година, славните побрзаа први да ја облечат на себе.

Џиџи Хадид беше првата која храбро ја износи коралната од глава до пети, а модниот успех го повтори и Џеј Ло.

Додека го промовира нејзиниот нов филм Second Act, гостуваше и во шоу во Мајами овој викенд, па таа прилика ја искористи да забележи уште еден моден успех.

Облечена во тесен корален фустан под колена, со свилена наметка во иста нијанса и неонско портокалови штикли, Џеј Ло не остана незабележана.

Коралната „монотонија“ ја разби со бела микро-чанта и златен накит.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.