fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ким Кардашијан ќе стане мајка по четврти пат?

Сцена

Ким Кардашијан ќе стане мајка по четврти пат?

Ким Кардашијан ќе стане мајка по четврти пат. Таа и нејзиниот сопруг, Кание Вест, се уште не ја потврдија добрата вест, но нивните профили на социјалните мрежи тоа го навестија.

Бебето се очекува да се роди во мај, но неговиот пол се уште се чува во тајност.

Според информациите од US Weekly, двојката ја користела сурогат мајка која им ја донесе и малата Чикаго, која веќе има 11 месеци.

Познатото семејство има уште две деца родени од Ким – момче по име Сент и ќерка Норт.

38-годишната Ким, се придружи на сурогат мајчинството по раѓањето на првите две деца. Причината е тоа што таа имала сериозни здравствени проблеми при носењето на Сент и Норт, вклучувајќи прееклампсија, која е опасна по живот и на мајката и на бебето.

Претходно оваа година, во една од епизодите на животот на Кардашијан, Ким откри дека Кание сакал да има повеќе деца, но таа не се согласува со неговите намери. “Тој ме малтретира. Тој сака најмалку седум “. Но, тогаш никој од публиката не веруваше дека ќе одлучат да го зголемат бројот на четири, бидејќи ѕвездата исто така рече: “Никогаш не би можела, особено во светот во кој живееме. Некако се двоумавм да имам повеќе деца бидејќи ќе бидам будна ноќе, размислувајќи како моите деца ќе преживеат во таков луд свет “.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.