//
Следи нѐ
To Top

Во недела во „THE LOFT“ ќе можете повторно да ја почувствувате новогодишната еуфорија

Во недела на 13.01. во „THE LOFT“ ќе можете повторно да ја почувствувате новогодишната еуфорија.

Од „The Loft“ најавуваат спектакуларна премиум забава, и блексав старт на годината според јулијанскиот календар каде 13-ти јануари се смета за последен ден од годината.

реклама

Ве покануваат заеднички да ја прославите Старата Нова година од поинаква и незаменлива перспектива, ја вкусите прекрасната храна и уживате во новогодишниот амбиент.

Оваа година за прославата се обезбеди и премиум програма каде ќе присуствуваат повеќето резидент ДЈ-и на The Loft, како и No Story Band кој со прекрасните pop rock, ex yu хитови ќе ја кулминира атмосферата.

Резервации на телефонскиот број: 071 272 000 или преку FB порака.

Повеќе информации можете да погледнете на нивниот ФБ ЕВЕНТ

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: