//
Следи нѐ
To Top

Билетите за Златна Бубамара продадени за 90 минути

Билетите за најголемиот музички и културен настан Златна Бубамара на Популарноста, вчера беа распродадени за само 90 минути.

Поради големиот интерес за билети и повеќе од 14000 побарувања во минута преку он-лајн сервисот, билетите беа продадени во рекордно време.

реклама

Организаторот ќе се обиде во текот на наредната недела да обезбеди уште една помала количина на билети за сите љубители на вистинските вредности и добрата забава.

Во изминатите 2 месеца се подготвува манифестацијата на која ќе учествуваат нашите најголеми уметници.

Слоганот за ова 22 издание е: Од нас добивте 22 години, па кој ви има дадено повеќе?!

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: МК Сцена

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: