Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

7 години Популарно.мк

7 години секојдневно се дружиме со нашите читатели! 

На 14 јули 2012 година започна со работа интернет магазинот Популарно.мк, кој во овие седум години освои голема доверба на македонскиот, но и регионалниот интернер простор.

Продолжуваме со исто темпо!

Родендените се вистинската прилика за да се сетиме на претходната година, но ние размислуваме за убавите нешта што ги носи годината пред нас. Нека ни е среќен роденденот!

 

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.