Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Sea Dance Festival 2019

📣Сакаш гратис билети за @seadancefestival ? 😮🥳

 

1️⃣✅ Заследи ги профилите @popularnomk и @selkovg

2️⃣ ✅Одговори ни во DM на прашањето „НА КОЈА ПЛАЖА СЕ ОДРЖУВА ОВОГОДИНЕШНОТО ИЗДАНИЕ НА SEA DANCE?” заедно со твоите лични податоци (име, презиме и контакт телефон)

3️⃣✅ Очекувај да се дружиме на најлудото фестивалско издание на Sea Dance досега!!! 🙌🏻🤩😎

Добитникот на 2 билета ќе го објавиме во недела 25.08 , точно на пладне ✌🏻

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Популарно.мк (@popularnomk) on

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.