//
Следи нѐ
To Top

All posts tagged "кобила"

  • Кобила е „Австралијка на годината“

    Еден австралиски дневен весник номинираше кобила, како единствена кандидатка за избор на „личност“ која изминатава година покажа напорна работа, борбеност и...

    ЗанимливостиЗабавна редакцијајануари 24, 2019
error: Содржината е заштитена со авторски права.