Следи нѐ
To Top

All posts tagged "падобран"

  • ВИДЕО: Епилептичен напад при скок со падобран

    Австралиецот Кристофер Џонс за време на скок со падобран доживеал епилептичен напад, но благодарејќи на инструкторот кој го отворил неговиот падобран, успеал...

    ВидеоИнформативна Редакцијамарт 2, 2015
error: Содржината е заштитена со авторски права.