//
Следи нѐ
To Top

All posts tagged "убод"

  • Јапoнка почина по 150 убоди од стршлени

    Жена во количка во Јапонија, на возраст од 87 година, почина откако беше касната 150 пати од џиновски стршлени.

    ЗанимливостиИнформативна Редакцијаоктомври 6, 2017
error: Содржината е заштитена со авторски права.