//
Следи нѐ
To Top

All posts tagged "цик цак"

  • Нови „Луј Витон“ цик-цак патики

    Парискиот бренд „Луј Витон“ продолжува да ги поместува границите на луксузот, а најново во тој поглед се скромните цик-цак патики.

    МагазинЗабавна редакцијајануари 14, 2019
error: Содржината е заштитена со авторски права.