fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Маркетинг

Најнова маркетинг понуда која привлекува – твојата реклама ќе биде видена над 30.000 пати секој ден!

Контактирај нѐ на [email protected], и побрзај, затоа што скоро сите позиции се резервирани.

КОНТАКТ ТЕЛЕФОН: 071 605 426

КЛИКНЕТЕ ТУКА ЗА ДА ГО СИМНЕТЕ ЛОГОТО НА ПОПУЛАРНО.МК ВО РАСТЕРСКИ/ВЕКТОРСКИ ФОРМАТ.

Кај нас се рекламирале:

 • Фјужн продакшн – Шон Пол во Скопје
 • БМЈ груп
 • Грин бич 2018
 • Егзит фестивал 2018
 • Скопје колинг фестивал 2018
 • Концерт – Цеца Охрид 2018
 • Нептун Македонија
 • Скопски маратон
 • WWF
 • Концерт – Крафтворк
 • Концерт – Ана Николиќ и Раста
 • Концерт – Мишо Ковач
 • Претстава – Маша и Медо
 • Концерт – Аца Лукас и Рада Манојловиќ
 • Скопје Постер Фестивал
 • Skopje.run
 • Интернационален фестивал на филмска камера „Браќа Манаки“ 2017
 • HFW Expo ’17
 • Грин бич фестивал
 • Лав енд хепинес Охрид
 • Д Фестивал
 • Егзит фестивал
 • Скопски маратон 2017
 • Капитол мол
 • Концерт ДНК – 15 години
 • Моден викенд пролет/лето 2017
 • Часот на планетата Земја 2017
 • Скопски Саем – Саем за градежништво 2017
 • Форца
 • Концерт Цеца
 • Концерт Тони Цетински и Владо Георгиев
 • Новогодишна кампања ХО клуб
 • Егзит новогодишна кампања
 • Концерт – Пол Ван Дајк
 • Таксират 2016
 • Смоки френдли
 • Жан Мишел Жар – концерт
 • Медика Истанбул
 • Вип оператор
 • Кликатак
 • Концерт – Скрим фестивал
 • Моден викенд есен-зима 16/17
 • Кафуле Дежаву Капитол Мол – Скопје
 • КК Работнички
 • Радио Канал 77
 • Вино Скоп 2016
 • Интернационален фестивал на филмска камера БРАЌА МАНАКИ 2016
 • Пиволенд 2016
 • Тврдина на Сонцето – Кокино
 • Интернационален Прилеп Џез Фестивал
 • Heineken Green Beach Festival
 • Општина Прилеп – Фестивал на пивото „Пивофест 2016“
 • Балкан медиа – Саша Ковачевиќ во Охрид
 • Д Фестивал
 • Саундбокс
 • Фестивал Егзит 2016
 • Скопски маратон 2016
 • Наса Спејс Апс Челинџ 2016
 • Моден викенд Скопје пролет/лето 2016
 • Саша Ковачевиќ
 • Часот на планетата Земја 2016
 • Концерт – Жељко Самарџиќ
 • ВИП Понуда
 • ХО клуб – Нова година
 • Концерт – Нокаут “ПОЗИТИВНО“
 • Новогодишен настан – Курд Маверик во Метрополис арена
 • Новогодишна кампања – кафуле Ало Ало
 • Концерт – R3HAB
 • Концерт – Адил и Милица
 • Таксират 2016
 • Маркетинг и ПР агенција Идеа Лаб
 • Концерт – Аца Лукас
 • Македонски народен театар
 • Стартап викенд Скопје
 • Концерт – Мирослав Илиќ, Зорица Брунцлик, Џенан Лончаревиќ
 • Моден викенд Скопје 2015
 • 3-ти роденден Скопје Сити Мол
 • Ултимативен музички викенд (Морисеј и Апокалиптика) Авалон продукција
 • Жито Лукс
 • ИФФК „Браќа Манаки“ 2015
 • Промоција на новиот албум на Жељко Јоксимовиќ
 • Прилеп Џез Фестивал
 • Концерт – Рудиментал (Охрид)
 • Концерт – Аца Лукас и Шабан Шаулиќ (Охрид, Струга)
 • Егзит фестивал 2015
 • Фестивал на пивото Пиво фест Прилеп 2015
 • Д Фестивал Дојран 2015
 • Концерт – Здраво Чолиќ (Охрид)
 • Концерт – One Republic
 • Кампања – Роби Вилијамс во Белград
 • Медиумски партнери – концерт Лепа Брена
 • Пролетен фестивал на виното “Spring Wine Festival” 2015
 • Саем за вработување Job Fair 2015
 • Концерт – 40 години Парни Ваљак
 • Скопски маратон 2015
 • Концерт – Харис Џиновиќ и пријателите
 • Nasa Space Apps Challenge 2015
 • Кампања – претстава на Бекстејџ
 • Fashion Weekend SS 2015
 • Медиумски партнери – 60 години Орце Николов
 • Часот на планетата Земја 2015 | Earth Hour 2015
 • Саем за вработување – Контакт
 • Концерт – Дино Мерлин
 • Скопје кафе
 • Концерт – Шабан Шаулиќ
 • Концерт – Владо Георгиев
 • XO клуб – Новогодишна забава
 • Кампања – Концерт Цеца
 • Кампања „Твојот град: Од тебе зависи“
 • Таксират 2014
 • Концерт – Адил и Мирослав Илиќ
 • Синедејс 2014
 • Кампања за втор роденден на Скопје Сити Мол
 • Дом за деца без родители „11 Октомври“
 • Skopje Fashion Weekend AW 2014/2015
 • Вино-Скоп 2014
 • Т-Мобиле
 • Браќа Манаки 2014
 • Мотокрос 2014 – Општина Прилеп
 • Информатијада 2014
 • ТВ Пакет
 • Еко Грин Фестивал Маврово
 • EasyAds
 • Сите попусти
 • Панорама – www.sk.com.mk
 • XL Клуб
 • Фестивал на пивото Пиво фест 2014
 • Сигет фестивал 2014
 • Love Fest 2014
 • Скопје Сити Мол
 • Х-Фактор Адриа
 • Детски Зоо Фест 2014
 • New Man’s Business Accelerator
 • Bitsiani (Fashion Group)
 • Факултет за информатички науки и компјутерски инженерство
 • Книга “Во канџите на неверството“
 • Саем за вработување и кариера КОНТАКТ
 • Springfield (Fashion Group)
 • XO Club
 • EXPO Center
 • Earth Hour 2014
 • Вевчански карневал 2014
 • Таксират 15
 • Сајт на годината 2013
 • People’s Choice Awards 2013
 • Скопски фестивал 2013
 • Вино Скоп 2013
 • Кампања – ТВ Шоу Црвен Крст на РМ
 • MTV EMA 2013
 • ИФФК “Браќа Манаки“
 • iTunes Festival
 • Пиволенд 2013 (медиумски покровител)
 • Струмица Опен фестивал (медиумски покровители)
 • Фестивал на пивото – Прилеп (медиумски покровители)
 • СИГЕТ Фестивал (медиумски покровители)
 • Медиумска кампања – Во седум чекори до поздрава иднина (главен медиумски покровител)
 • Настан – Ѕвони за забава – Маркетинг агенција Кликер (медиумски покровител)
 • Сакам Попуст
 • TuneId.net
 • Настан – Погоди кој доаѓа на вечера (главен медиумски покровител)
 • Настан – Магија одблиску со илузија до хуманост (главен медиумски покровител)
 • Стоматолошка ординација Др. Нина
 • Google Developers Meeting
 • Amazon.com
 • People’s Choice Awards 2013
 • Earth Hour Global
 • MTV Music Awards
 • Advertisia.net
 • Keep an eye
 • HTTPool

Биди и ти дел од овој список. Рекламирај се на Популарно.мк!

За дополнителни информации контактирајте не во нашиот контакт центар или пратете емаил на [email protected] | [email protected]к

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.