Следи нѐ
To Top

ВЕСТИ

  • И Путин скокаше по крстот

    Рускиот претседател Владмир Путин (65) скокна во ледената вода на езерото Селигер, во чест на православниот обичај за празникот Богојавление. 

    ВестиИнформативна Редакцијајануари 19, 2018
  • Водици во Скопје (ФОТОГАЛЕРИЈА)

    Бог се јави – вистина се јави!

    ВестиИнформативна Редакцијајануари 19, 2018
реклама

СЦЕНА

НАУКА

error: Содржината е заштитена со авторски права.