fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Маркетинг

Интернет порталот Популарно.мк е единствен во Македонија кој ја користи Google DFP технологијата за прикажување на рекламите на своите содржини.

Ценовник и услови за рекламирање

Лого

Логото на интернет магазинот Популарно.мк можете да го преземете во формат во кој ви одговара на следниот линк. За начинот и дозвола за употреба на логото ве молиме да не исконтактирате на [email protected].

Кај нас се рекламирале…

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.